Inspiracje

O miłości

Miłość ci wszystko wybaczy. Julian Tuwim

Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Albert Schwieter

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. Vitor de Lima Barreto


SUN3904O miłości mówiło się zawsze. To chyba jedyne uczucie, które doczekało się tak wielu wierszy, powieści, piosenek.

W starożytnej Grecji miłość była tak piękna, niepowtarzalna i fascynująca jak Afrodyta, nieprzewidywalna jak strzała niesfornego Amorka.

U ludów słowiańskich radosna i pełna nadziei jak Lela. W chrześcijaństwie wspierająca i ofiarna jak miłość Boga do człowieka. Zapewniająca szczęście, harmonię i powodzenie jak japońska kolorowa daruma.

Buduje, wspiera, zapewnia szczęście, satysfakcję i zwiększa pewność siebie. W dzień świętego Walentego miłość triumfuje. Jest to czas, kiedy dzielimy się radością i szczęściem z ukochaną osobą i dzięki temu sami czujemy się szczęśliwi. Jest to święto mnożenia przez dzielenie.

ORI0830Zwyczajem tego szczególnego dnia jest spędzenie wyjątkowego czasu z ukochaną lub ukochanym oraz podarowanie mu czegoś od serca. Najlepiej, by było na tym serce!

foremki serce

 

 

A może wspólne gotowanie albo słodki prezent dla naszej miłości? Oczywiście serduszkowy!

Kolekcja romantycznych porcelanowych kubków to niezastąpiony prezent. Elegancki i praktyczny. Niech Twoja połówka rozgrzeje się w mroźny wieczór gorącą herbatką i pomyśli o Tobie, podziwiając słodkie i oryginalne nadruki na kubku.

Ciekawym i nietypowym prezentem będzie szklana karafka na ulubione wino, w zestawie z dwoma kieliszkami – dla Ciebie i Twojej połówki. Sprawdzi się nie tylko podczas Walentynek – dzięki niej będziecie mieć okazję do świętowania Waszego uczucia kiedy tylko zechcecie.

 

NUT2011

Zamiast karafki, ulubione wino możesz podarować ukochanej osobie w drewnianej skrzyneczce, na której wygrawerowane są życzenia. Świetny pomysł nie tylko na prezent, ale również na nietypową dekorację – ustawiona na blacie zawsze przypominać Wam będzie o uczuciach, jakimi darzycie się nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale i na co dzień.ANA100.jpgBOZ4505Podczas romantycznego wieczoru nie może oczywiście zabraknąć blasku świec. Wykonane z grubego tworzywa sztucznego eleganckie świeczniki na tealight’y zachwycą Was prostym, ale też eleganckim kształtem różyczek. Dzięki nim będziecie mogli cieszyć się spędzonym razem czasem bez obawy, że roztopiony wosk zostawi na stole lub meblach trudne do usunięcia plamy.

 

W romantyczny nastrój wprawią Was również poustawiane obok siebie wiklinowe lampiony. Białe lub szare dodatkowo świetnie wpasują się w modny obecnie styl skandynawski. Wysokie, niskie, okrągłe, kwadratowe – przeróżne kształty i wysokości. Szklane wkłady i grube sznurki jutowe umożliwiają łatwe przenoszenie lampionów bez obawy, że gorący wosk wyleje się na ulubiony dywan.

BOZ1031.jpg

Miłość uskrzydla? Podaruj swojej połówce szklaną figurkę w kształcie Aniołka. Niech czuwa nad Waszą miłością każdego dnia.

Piękne, oryginalne prezenty i ozdoby, ustawione w miejscach, w których najczęściej się spotykacie, niech będą dla Was przypomnieniem o okazywaniu sobie miłości nie tylko jednego dnia, ale przez cały rok!

Wszystkiego kochanego!

ADM


 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s