Inspiracje

Dzień Kobiet bez stereotypów

Jeśli kobieta, to znaczy że miłośniczka mody i stylu, dbająca o urodę i sylwetkę. Jeśli kobieta, to często też żona i pani domu, troszcząca się o ciepło domowego ogniska, zdrową i pożywną kuchnię oraz czystość w mieszkaniu. Jeśli kobieta, to przecież i matka, której głównym hobby jest przeglądanie ofert sklepów z dziecięcą odzieżą i zabawkami, a najwięcej czasu zajmuje jej prasowanie stosów śpioszków i sweterków. Jeśli kobieta, to krucha i delikatna, potrzebująca silnego ramienia, więc kompletnie nie obchodzą ją takie tematy jak sztuki walki, wyścigi samochodowe czy mecze.

Bzdura. Nie każda kobieta to z powołania strojnisia, żona, gospodyni, matka i nieporadna istota. Co sprezentować na Dzień Kobiet, aby nasz upominek nie okazał się kluczem do utrwalenia jednego z powyższych stereotypów? A nawet jeśli kobieta rzeczywiście realizuje się w jednej z wcześniej wspomnianych ról, to co sprawi jej przyjemność i jednocześnie nie przyczyni się do przyklejenia określonej łatki? Ewentualnie też same możemy sobie zrobić prezent. Podpowiadamy 😉

S JAK SIŁA

Kobiety potrafią wiele znieść, ale ich siła fizyczna często dorównuje tej psychicznej. Zajęcia wymagające dużej krzepy to dla nas wyzwanie, przynoszące zadowolenie i dumę.

 

 


RELAKS DLA KAŻDEJ Z NAS

Zasługujemy na miękkość, ciepło, wygodę, gładkość, najbardziej soczyste kolory, najsłodsze smaki i najbardziej rozkoszne zapachy.

 

 

 


„MĘSKIE” HOBBY

Odpuszczamy przesadzanie begonii i plewienie bratków. O nasz ogród dbamy od A do Z! Nie zapominamy o właściwym nawadnianiu i napowietrzaniu trawnika, wyrównujemy teren, wywozimy nadmiar ziemi, budujemy skomplikowane konstrukcje, tunele, szklarnie.

 

 


KOBIETA ARCHITEKTEM SWOJEJ PRZESTRZENI

Meble ogrodowe i salonowe, które można samodzielnie poskładać. Przy odrobinie sprytu i siły zamieniamy montaż w rozrywkę, a potem czerpiemy niesamowitą satysfakcję ze swojej pracy.

 

 


SMAKI I AROMATY SILNE JAK NATURA NIEJEDNEJ Z NAS

Słodkie likiery i czerwone wino? Ok, ale wykwintnych alkoholi nie musimy otrzymywać w prezencie, przecież możemy je robić same. Ciężkie szklane dymiony, jakieś dziwne rurki, skomplikowana chemia i turbo-drożdże – to problemy do ogarnięcia bez najmniejszego kłopotu. Wystarczy kilka gadżetów 😉

 

 

 

KF


Zdjęcia: sklep.chomik.pl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s