Inspiracje, Warto mieć

Twoje miejsce do stylizacji

Stylowa toaletka to marzenie wielu kobiet. Jeszcze kilka lat temu skrzętnie ukrywałyśmy ten mebel, jednak teraz powrócił i stał się widocznym elementem dekoracyjnym naszych sypialni.

pho5782.JPGToaletka jest rozwiązaniem funkcjonalnym i praktycznym. Pozwala nie tylko na przechowywanie naszych ulubionych kosmetyków czy biżuterii, ale przede wszystkim jest to magiczne miejsce, które skrywa tajemnice perfekcyjnego makijażu – odpowiednie lustro, wygoda użytkowania oraz komfort posiadania wszelkich niezbędnych artykułów pod ręką.

pho5775 (5).JPG

Nasze białe toaletki, dostępne w różnych rozmiarach w najmodniejszym obecnie stylu wiktoriańskim doskonale spełnią się w roli twojej osobistej strefy stylizacji, które pomieszczą sporą ilość naszyjników, pierścionków, bransoletek i zegarków. Tapicerowane wnętrze, jakie skrywa każda z nich, doda uroku i elegancji twoim pomieszczeniom, a wbudowane zewnętrze lustro to niezbędny atrybut wszystkich rytuałów pielęgnacyjnych.

pho5782 (3)Toaletki dostępne na naszym sklepie internetowym wykonane zostały z najwyższej jakości płyty meblowej MDF z włókien drzewnych, która gwarantuje zadowolenie z zakupu przez wiele lat. Każda toaletka oferowana przez nas posiada w wyposażeniu zarówno haczyki do zawieszania, jak również półeczkę, w której schowasz chociażby maskarę, szminkę czy ulubione perfumy. Toaletki dostępne są w wersji zamykanej na magnes (mniejsze rozmiary) bądź na kluczyk (toaletki stojące), co zapewnia bezpieczeństwo twoim bibelotom.

Niewątpliwym plusem zakupu naszych toaletek jest możliwość wyboru pomiędzy toaletką mniejszych rozmiarów do postawienia na szafeczce lub komodzie, a stojącą toaletką z dużym przejrzystym lustrem. Dodatkowo do każdej zakupionej sztuki dodajemy gratis w postaci 2 eleganckich bransoletek lub 2 naszyjników.

 

SM


Zdjęcia: sklep.chomik.pl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s