Inspiracje

3 lata marki Garden Line

Kiedy firma Chomik stawiała swoje pierwsze kroki, zajmowała się głównie sprzedażą słoików. Z czasem asortyment poszerzono o inne szklane wyroby, porcelanę i artykuły gospodarstwa domowego. Lokalny biznes przerodził się w przedsiębiorstwo importujące i eksportujące produkty do domu i ogrodu, baseny i artykuły rekreacyjne oraz przedmioty do dekoracji wnętrz.

yge g.jpg

Dział Ogród jest przykładem tej sfery działalności, którą firma Chomik rozwija najintensywniej, odpowiadając na potrzeby i życzenia klientów. Dlatego w 2015 roku powstała marka Garden Line – kolekcja artykułów produkowanych specjalnie dla nas, oryginalnych i unikalnych, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

IMG_9689.JPG

Ofertę Garden Line oprócz niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny wyróżnia także mnogość i rozmaitość asortymentu. Nieustanny rozwój marki podyktowany jest zapotrzebowaniem na różnorodne akcesoria zarówno dla zawodowców jak i amatorów ogrodnictwa oraz potrzebami sygnalizowanymi przez klientów.

garden line.pngKolekcja Garden Line cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych użytkowników. Z dumą prezentujemy ją na targach branżowych i wystawach.POD SZYLDEM GARDEN LINE ZNAJDZIEMY:

  • akcesoria dla domu – suszarki na ubrania, torby termiczne, termometry, drapaki i domki dla kotów

katalog OGRÓD (1).jpgCzego jeszcze brakuje w naszej ofercie? Czekamy na Wasze sugestie! A najnowszy katalog Ogród. Garden Line obejrzycie tutaj!

Produkty z kolekcji Garden Line dostępne są w hurtowni Chomik w Gdowie, ul. Cegielniana 875 oraz na stronie sklep.chomik.pl 

Zapraszamy 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s