Inspiracje

Gadżety, które pomogą Ci na co dzień

Jak ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, pracę w kuchni oraz zadbać o bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzą gadżety, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, najmodniejszymi pastelowymi kolorami, a także okazują się być niezwykle funkcjonalne.


Jak pokroić jabłko jednym ruchem? Niemożliwe? A jednak! Krajacz do jabłek to proste i precyzyjne urządzenie, dzięki któremu pokroisz jabłko na równe kawałki, pozbywając się ogryzka. To urządzenie usprawni prace w kuchni. Przygotowywanie jabłek na szarlotkę, przetwory czy kompot nigdy nie było prostsze!

kol_jab

Krojenie czosnku, który wyślizguje się z rąk, uciekając przed ostrzem noża nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych czynności. Gadżet, którego potrzebujesz to krajacz do czosnku. Szybko i bez wysiłku pokroisz czosnek. Krajacz posiada dwa wymienne ostrza, które pozwolą pokroić na takie kawałki jakich akurat potrzebujesz. Posiada on również pojemnik, w którym zbiera się pokrojony czosnek. Łatwy w złożeniu i rozłożeniu, a co za tym idzie łatwy w myciu oraz higieniczny.

rim

Samo obieranie czosnku może być łatwiejsze i szybsze. Wystarczy wykorzystać w tym celu silikonową obieraczkę. Pocierając rękoma pozbędziesz się niechcianych łupin. Taki gadżet z pewnością ułatwi Ci pracę w kuchni.

czosnek

Odmierzanie składników “na oko” może poskutkować porażką w kuchni. Aby uniknąć potknięć i nieudanych wypieków, warto zaopatrzyć się w dokładne miarki. Dostępne są zarówno te mniejsze jak i większe. W komplecie znajduje się pięć sztuk, które zapewnią Ci sukces w gotowaniu i pieczeniu. Warto mieć je wszystkie pod ręką.

mirka

Lepienie pierogów nie zawsze się udaje? Brzydki kształt, rozpadają się podczas gotowania i wypływa z nich farsz. Od teraz możesz lepić idealne pierogi. Foremki okażą się być niezastąpione w kuchni. Pozwalają one także zaoszczędzić czas.

pieróg

Zadbaj o bezpieczeństwo oraz zabezpiecz blat kuchenny dzięki podkładkom odpornym na wysokie temperatury. Niezwykle praktyczne i wytrzymałe. Posiadają otwór, na którym możesz je powiesić gdy ich aktualnie nie używasz. Podkładki zapewniają także doskonałą przyczepność i zapobiegają przesuwaniu się naczyń z gorącą zawartością.

page.jpg

Podczas gotowania w kuchni gromadzi się duża ilość odpadów z warzyw i owoców. Pojemnik na odpady to gadżet, który pozwoli Ci zapanować nad chaosem, zadbać o czystość i zapewnić odpowiednią organizację. Pojemnik posiada wieczko obrotowe, które z jednej strony wyprofilowane jest w taki sposób, aby odpady trafiały prosto do pojemnika.

Bez nazwy

Często jesz ryż czy kaszę, jednak jej prezentacja na talerzu nie wygląda najlepiej? Przydatnym gadżetem mogą okazać się mogą foremki w dwóch kształtach. Dzięki nim w łatwy sposób stworzysz doskonałą dekorację talerza.

ryz

Wśród tych niezwykle poręcznych gadżetów znajdziemy także takie 2 w 1 jak łyżka będąca jednocześnie cedzakiem. Usprawni prace w kuchni a gotowanie okaże się jeszcze większą przyjemnością.

page.jpg


MOF

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s