Inspiracje

Kropelkowy zawrót głowy

Sezon ogrodniczy trwa w pełni. Każdy, kto posiada chociażby małą powierzchnię ukochanej zieleni, doskonale wie, że najważniejszą czynnością jest ich odpowiednie nawodnienie. Jest ono szczególnie istotne podczas upalnych dni, których jeszcze wiele przed nami. Zastanawiacie się, jaki sprzęt będzie najlepszy: wąż, zraszacz, pistolet ogrodowy, a może cały system nawadniający? Spokojnie, w naszym sklepie internetowym sklep.chomik.pl znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby cieszyć się zieloną przestrzenią przez cały rok.


Nasze zraszacze, mikrozraszacze, zraszacze na szpilce oraz zraszacze oscylujące pozwolą na równomierne rozprowadzenie wody na trawnik, w ogrodzie, pod drzewkami ozdobnymi, w sadzie, czy pod krzewami. Odznaczają się one niewielkimi gabarytami, wysoką  jakością wykonania renomowanej firmy Garden Line i niezwykle prostym montażem, a płynna regulacja pozwoli na ograniczenie obszaru podlewania.

kol2

Akcesoria typu standard i premium najwyższej jakości, w których skład wchodzą między innymi reperatory, szybkozłączki, pistolety ogrodowe, trójniki i wiele innych, ułatwią tworzenie, reperacje bądź uzupełnienie dotychczasowych domowych zestawów nawadniających.

kol4

Opryskiwacze kompresyjne i spryskiwacze różnej pojemności, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, pozwolą na rozpylenie środków ochronnych roślin, przydadzą się również podczas walki z chwastami. Wykonane zostały one z niezwykle lekkich materiałów, dzięki czemu przenoszenie ich nie wymaga nakładu twoich sił, a dodatkowe mocne szelki przy każdym z opryskiwaczy gwarantują bezpieczeństwo  i wygodę podczas pracy. Oprócz standardowych spryskiwaczy oferujemy również zraszacze z wiatrakiem na baterie, czy innowacyjny opryskiwacz nakładany na butelkę.

kol5

Gotowe systemy do irygacji specjalnie skomponowane dla potrzeb każdego miłośnika zieleni ułatwią czas i zaoszczędzą twoje pieniądze, gdyż w zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, bez zbędnego kompletowania pojedynczych elementów.

kol_nowy

Na stronie sklep.chomik.pl dostępne są również wszelkiego rodzaju węże ogrodowe, węże kroplujące, dozowniki, kule dozujące do kwiatków, czasowe sterowniki nawadniające, kroplowniki patykowe z rurką, jak również szpilki do mikrozraszacza. Jednym słowem wszystko, co niezbędne do szybszej, efektywniejszej i przyjemniejszej pracy w twoich zielonych zakątkach!

kol8


sklep.chomik.pl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s